V soboto, 16. 4. 2016, bo na naši šoli potekalo državno tekmovanje v znanju matematike. Sodelovalo 67 učencev od 5. do 9. razreda iz 16 šol notranjsko kraške regije, med njimi tudi učenci naše šole.

Program:

8.30   otvoritev tekmovanja in krajši kulturni program                                                                        9.00   začetek tekmovanja                                                                                                                             10.30   zaključek tekmovanja za učence 5. in 6. razreda                                                                         11.00   zaključek tekmovanja za učence 7., 8. in 9. razreda                                                           malica za sodelujoče

Želimo si veliko znanja in tekmovalne sreče.

učiteljice matematike

 

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)