Čebelarska zveza Slovenije je v sodelovanju z Mestno občino Velenje in Osnovno šolo Gustava Šiliha Velenje organizirala  40. državno srečanje in tekmovanje mladih slovenskih čebelarjev.  Srečanje je potekalo v soboto, 6. maja 2017, na OŠ Gustava Šiliha Velenje. Na tekmovanju je sodelovalo več kot 550 učencev in njihovih mentorjev iz 110 osnovnih in  srednjih šol ter čebelarskih društev iz Slovenije.

Učenci naše šole  Janž Matevž Mohar, Janja Ravšelj, David Pucelj in Elizej Sterle so pokazali odlično znanje in vsi le za eno točko zgrešili zlato priznanje.  Znanje učencev nekajkrat presega znanje povprečnega čebelarja in lahko si samo želimo, da bi se tudi na naši šoli vključilo v čebelarski krožek še več učencev.

Več o tem … 40. državno srečanje in tekmovanje na Osnovni šoli Gustava Šiliha Velenju

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)