Z veseljem sporočamo, da je naš 9. razred, na nagradnem natečaju »Kemija je zakon«, za videoposnetek kemijskega poskusa »Dinozaver« osvojil 1. mesto.
Organizator (Mikro+Polo, d.o.o.) je  objavil nagradni natečaj za učence in učenke v slovenskih osnovnih šolah z namenom le-te dodatno motivirati ter pri njih na ustvarjalen in tekmovalen način vzpodbuditi zanimanje za kemijo. Videoposnetke so objavili učenci iz 20 slovenskih šol.Naša šola je sodelovala z dvema odličnima videoposnetkoma. Učenci 8. razreda so pripravili video »Strto srce« in učenci 9. razreda video »Dinozaver«.
Zmago so si prislužili devetošolci. Njihov video si lahko ogledate spodaj.


Osvojili so glavno nagrado –  izlet v Terme Olimia. Naša šola pa prejme tudi nov šolski mikroskop.
Čestitke za odlično izvedene kemijske poskuse!

Kemija je res ZAKON!

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)