Zaposleni na šoli

Priimek in ime Predmet Razrednik e-pošta
BAJEC Anita razredni pouk 5. b anita.bajec@guest.arnes.si
BENČINA Andreja TJA  6. a andreja.bencina@guest.arnes.si
BREZNIK Sabina svetovalno delo, DSP  sabina.breznik@guest.arnes.si
BRUS Slavica razredni pouk 1. r – PŠ Iga vas alojzija.brus1@guest.arnes.si
CIMPRIČ Urška razredni pouk 3. r urska.cimpric@guest.arnes.si
CURL Alenka ŠPO, izbirni predmeti alenka.curl@guest.arnes.si
DRAŽETIĆ Nevenka razredni pouk 1. r nevenka.drazetic@guest.arnes.si
FARKAŠ Tatjana SLJ, ZGO, pom. ravnateljice tatjana.farkas@guest.arnes.si
JELINČIČ Andreja razredni pouk 4. a andreja.jelincic@guest.arnes.si
KNAVS Bernarda SLJ, ZGO bknavs3@guest.arnes.si
KOMIDAR Kristina razredni pouk 5. a kristina.komidar@guest.arnes.si
LEKAN Tatjana DSP, DKE, izbirni predmeti 9. b tatjana.lekan@guest.arnes.si
LUNKA Simona MAT, RAČ, izbirni predmeti 8. a simona.lunka@guest.arnes.si
MAHNE Rok spremljevalec UPP
MULEC Darja OPB darja.mulec@guest.arnes.si
NARDIN Sabina TJA sabina.nardin@guest.arnes.si
NELC Marjeta razredni pouk 4. b marjeta.nelc@guest.arnes.si
NOVAK OBREZA Helena druga strokovna delavka v 1. razredu ,OPB helena.novak-obreza@guest.arnes.si
OGRINC Katja DSP  katja.ogrinc@guest.arnes.si
OŽBOLT Aleš ŠPO, izbirni predmeti 9. a ales.ozbolt@guest.arnes.si
PANTAR Anja MAT, OPB anja.pantar@guest.arnes.si
PONIKVAR Albina MAT, FIZ, izbirni predmeti albina.ponikvar@guest.arnes.si
RAVŠELJ Alenka LUM, GUM, OPB alenka.ravselj1@guest.arnes.si
RAVŠELJ Andreja TIT, MAT, izbirni predmeti andreja.ravselj@guest.arnes.si
SEDEJ Neža BIO, NAR, GOS, laborant neza.sedej2@guest.arnes.si
SETNIKAR Polona
razredni pouk  2. r  polona.setnikar@guest.arnes.si
SMREKAR Erika MAT erika.smrekar@guest.arnes.si
 ŠFILIGOJ Irena BIO, KEM, NAR, izbirni predmeti irena.sfiligoj@guest.arnes.si
ŠIVEC Polona TJA polona.sivec@guest.arnes.si
ŠKULJ Kristina JV, OPB kristina.skulj@guest.arnes.si
TELIČ Magda GEO, ZGO 7. r magda.telic@guest.arnes.si
TRUDEN Vida LUM, GUM, OPZ, MPZ, DKE 8. b vida.truden@guest.arnes.si
TURK Barbara razredni pouk 3. r – PŠ Iga vas barbara.turk2@guest.arnes.si
VEBER Mateja JV, spremljevalka UPP mateja.veber3@guest.arnes.si
VESEL PLOS Nataša razredni pouk 2. r – PŠ Iga vas natasa.vesel-plos@guest.arnes.si
ZALAR Leonida knjižnica knjiznica.osljjh@guest.arnes.si
ZBAČNIK Katarina SLJ  6. b katarina.zbacnik@guest.arnes.si