Zaposleni na šoli

Priimek in ime Predmet Razrednik e-pošta
ANZELJC Maša spremljevalka UPP masa.anzeljc@guest.arnes.si
BAJEC Anita razredni pouk 5. b anita.bajec@guest.arnes.si
BENČINA Andreja TJA, ZGO 7. a andreja.bencina@guest.arnes.si
BREZNIK Sabina svetovalno delo, DSP sabina.breznik@guest.arnes.si
BRUS Slavica razredni pouk 3. r – PŠ Iga vas alojzija.brus2@guest.arnes.si
CIMPRIČ Urška razredni pouk, OPB 1. r urska.cimpric@guest.arnes.si
CURL Alenka ŠPO, izbirni predmet alenka.curl@guest.arnes.si
DRAŽETIĆ Nevenka razredni pouk 3. r nevenka.drazetic@guest.arnes.si
FARKAŠ Tatjana SLJ, ZGO, pom. ravnateljice tatjana.farkas@guest.arnes.si
JAKŠE STERLE Iva SLJ iva.jakse@guest.arnes.si
JELINČIČ Andreja razredni pouk 4. a andreja.jelincic@guest.arnes.si
KOMIDAR Kristina razredni pouk 5. a kristina.komidar@guest.arnes.si
LEKAN Tatjana DKE, DSP, izbirni predmet tatjana.lekan@guest.arnes.si
LUNKA Simona MAT, RAČ, izbirni predmet 9. a simona.lunka@guest.arnes.si
LUŽAR Lucija BIO, NAR, GOS, laborant lucija.luzar@guest.arnes.si
MALNAR NOVAK Martina DSP martina.malnar-novak@guest.arnes.si
MULEC Darja PB darja.mulec@guest.arnes.si
NARDIN Sabina TJA 6. a sabina.nardin@guest.arnes.si
NELC Marjeta razredni pouk 4. b marjeta.nelc@guest.arnes.si
NOVAK OBREZA Helena druga strokovna delavka v 1. razredu, PB helena.novak-obreza@guest.arnes.si
ŠIRCA Katja DSP katja.ogrinc@guest.arnes.si
OŽBOLT Aleš ŠPO, izbirni predmet ales.ozbolt@guest.arnes.si
PONIKVAR Albina MAT, FIZ albina.ponikvar@guest.arnes.si
RAVŠELJ Alenka LUM, GUM, PB alenka.ravselj1@guest.arnes.si
RAVŠELJ Andreja TIT, MAT, izbirni predmet andreja.ravselj@guest.arnes.si
SETNIKAR Polona razredni pouk 2. r polona.setnikar@guest.arnes.si
SRPAN Jana PB jana.srpan@guest.arnes.si
ŠIVEC Polona TJA 6. b polona.sivec@guest.arnes.si
ŠKULJ Kristina druga strokovna delavka v 1. razredu, JV, PB kristina.skulj@guest.arnes.si
ŠTRITOF Jerneja NAR, BIO, KEM jerneja.stritof@guest.arnes.si
TELIČ Magda GEO, ZGO 8. r magda.telic@guest.arnes.si
TRUDEN Katarina PB
TRUDEN Vida LUM, GUM, OPZ, MPZ, izbirni predmet 9. b vida.truden@guest.arnes.si
TURK Barbara razredni pouk 2. r – PŠ Iga vas barbara.turk2@guest.arnes.si
VEBER Mateja JV, spremljevalka UPP mateja.veber3@guest.arnes.si
VESEL PLOS Nataša razredni pouk 1. r – PŠ Iga vas natasa.vesel-plos@guest.arnes.si
ZALAR Leonida knjižnica, bralna značka knjiznica.osljjh@guest.arnes.si
ZBAČNIK Katarina SLJ, izbirni predmet 7. b katarina.zbacnik@guest.arnes.si
ZORE Tjaša MAT, PB tjasa.zore1@guest.arnes.si