V petek, 8.9.2017, smo se kot regijski zmagovalci udeležili državnega tekmovanja Žogarija, ki je tokrat potekalo na Bledu. Tekmovalo je 10 najboljših ekip iz cele Slovenije. Poleg športnikov so zelo uspešno nastopili tudi plesalci plesne skupine Plesne zvezde iz podružnične šole Iga vas.
Naši učenci so ponovno dokazali, da se da doseči tudi nemogoče. Po zelo napetih bojih v predtekmovanju smo se z OŠ Riharda Jakopiča iz Ljubljane  pomerili za skupno prvo mesto. Zmagali smo tako v spretnostnih igrah, kvizu znanja in nogometu ter prepričljivo osvojili naslov državnih zmagovalcev. Za nagrado si bodo učenci lahko ogledali nogometno tekmo Slovenija-Škotska v Stožicah.
Že v petek, 15.9.2017, pa bomo ponovno stiskali pesti  za naše učence, ki se bodo udeležili
mednarodnega finala Žogarije 2017 v Zagrebu. Tam se bomo pomerili z zmagovalci iz Italije,
Avstrije, Madžarske, Bosne in Hercegovine, Srbije, Makedonije, Črne Gore in  Hrvaške.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim!
Ponosni sva na na vas.

 Mentorici Barbara Turk in Helena Novak Obreza

 

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)